Mezi nejvýznamnější část výrobního programu naší firmy patří tzv. zlatotiskové rytiny a knihařské písmo (litery). Dále pak:

  • Mosazné štočky na ražbu přes fólii nebo bez pro tzv. horkou ražbu (HOT STAMPING) do kůže, koženky, diářů, peněženek a jiných reklamních předmětů, kterou též provádíme.
  • Ražba s protitlakem (matrice+patrice) na „slepotisky“ do papírových přání, kartonových obalů aj.
  • Písmo (litery) pro knihařské a kartonážní provozy je možno zhotovit v tzv. vysokém (23,5 mm) nebo nízkém (7 mm) provedení. Jelikož se nejedná o výrobu odléváním, ale rytím, je možno zhotovit jakýkoli typ písma v jakékoli velikosti. Po individuální domluvě je možno vyrobit další specifické nářadí pro knihaře (rolky, tlačítka atd.)
  • Ruční mosazné vypalovadlo – upevněné na dřevěné rukojeti – vhodné na použití do dřeva. Vypalovadlo se nahřeje a přitlačí na požadovanou plochu. Možno použít i pro reklamní účely např. v restauraci (vypálení loga nebo sloganu do steaku nebo do kostky ledu)
  • Ocelové raznice – vyrábějí se z nástrojové oceli, které je nutno dále tepelně zpracovat (zakalit), pro značení součástek trvalým otiskem do materiálu – ražbou. Mohou být v provedení matrice + patrice např. na výrobu štítku kde je nutný reliéf (Braillovo písmo), nebo kde reliéf dodává výslednemu designu štítku vyšší estetickou hodnotu.